RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Uygarlık Savaşı...

YazarMesaj
demirege41

demirege41

Boğa Mesaj Sayısı : 386
Saygınlık : 4050
Rep Hükmü : 73

Uygarlık Savaşı... Empty
MesajKonu: Uygarlık Savaşı...   Uygarlık Savaşı... Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 6:01 am

Uygarlık Savaşı

if(typeof(screen)=="object") { sr = screen.width+"x"+screen.height; ar = screen.availWidth + "x" +screen.availHeight; cd = screen.colorDepth; var scrrec = new Image(); scrrec.src = "xml_log_screen.asp?" + "sr=" + sr + "&ar=" + ar + "&cd=" + cd ;}
Türkiye'nin en geyik online savaş oyunu sayfalarına hoşgeldiniz. Uygarlık Savaşı©️ internette Türkçe oynanabilen, pek eğlenceli, ücretsiz, online bir savaş oyunudur.
Oyuna 500 ev, 2.500 işçi ve hazinenizde 25.000 altın ile başlıyorsunuz. İşçiler sizin gelir kaynaklarınızdan biridir. Her 15 dakikada bir işçi sayınız kadar altın gelir elde ediyorsunuz. Ordunuza askerler yetiştirip diğer uygarlıklara savaş açıyorsunuz ve yendiğiniz uygarlığın hazinesinden ganimet alıyorsunuz.
Güçlendikçe uygarlığınızı geliştiriyor, çağ atlayıp yeni askeri birimler elde ediyorsunuz. Daha fazla detay için oyuna kaydolun özgürce savaşın.

Uygarlık Savaşı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Leo'nun Savaşı