RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Operation Wolfsburg

3 posters
YazarMesaj
briniac

briniac

Saygınlık : 843
Rep Hükmü : 10

Operation Wolfsburg Empty
MesajKonu: Operation Wolfsburg   Operation Wolfsburg Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 4:04 am

Operation Wolfsburg 1zgaids

Egypt, 1939 - Fritz Braun, leader of the German units of special studies reveals at one of his excavation of the mysterious material which can be learned an incredible amount of energy. Mysterious material was taken to Germany, where he decided to use as weapons and to test in a secret underground bunker.

Extras:
Although studies are strictly confidential, Americans learned about the German plans and sent the best Secret Service agent Mike Baker in Germany to get information and to capture the leader of the research of Fritz Braun and destroy the experimental setup. On arrival, he noticed that the Germans had lost control of their Research and this can lead to terrible disasters.

Features:
* 10 different missions
* Authentic weapons of World War II
* The mysterious mission objectives
* Materials
* Great sound effects and music for an exciting atmosphere
* Sniper mode

System requirements:
Windows 98, ME, 2000, XP
PIII / AMD 1GHz
256 MB RAM main memory
500 MB free hard drive space
64 MB graphics card with 3D Acceleration
DirectX 9.0

http://rapidshare.com/files/362162392/Operation.Wolfsburg.smartwarez.org.part1.rar.html
http://rapidshare.com/files/362165859/Operation.Wolfsburg.smartwarez.org.part2.rar.html
http://rapidshare.com/files/362170546/Operation.Wolfsburg.smartwarez.org.part3.rar.html
http://rapidshare.com/files/362174201/Operation.Wolfsburg.smartwarez.org.part4.rar.html
demirege41

demirege41

Boğa Mesaj Sayısı : 386
Saygınlık : 4050
Rep Hükmü : 73

MesajKonu: Geri: Operation Wolfsburg   Operation Wolfsburg Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 4:09 am

Türkiye, 1939 - Fritz Braun, özel çalışmalar Alman birliklerinin lideri bir enerji inanılmaz bir miktar öğrenmiş olabilir gizemli malzeme yaptığı kazı de ortaya koymaktadır. Gizemli malzeme Almanya, burada silah olarak kullanmak için gizli bir yeraltı sığınağında test karar alınmıştır.

Ekstra:
Her ne kadar çalışmalar kesinlikle gizli tutulur, Amerikalılar Almanca planları hakkında öğrenmiş ve en iyi gizli servis ajanı Mike Baker Almanya ve bilgi almak için Fritz Braun'un araştırma lideri yakalama ve deneysel kurulum yok gönderdi. Arrival, o Almanlar Araştırma kontrolünü kaybetmiş ve bu korkunç felaketlerin yol açabilir fark ettim.

Özellikler:
* 10 farklı görev
Dünya Savaşı * Otantik silahlar
* Gizemli misyonu hedefleri
* Malzeme
* Büyük ses efektleri ve müzik heyecan verici bir atmosfer için
* Sniper modu

Sistem gereksinimleri:
Windows 98, ME, 2000, XP
PIII / AMD 1GHz
256 MB RAM ana bellek
500 MB boş sabit disk alanı
3D Hızlandırma 64 MB grafik kartı ile
DirectX 9.0

buda türkçesi
punisher

punisher

Ikizler Mesaj Sayısı : 19
Saygınlık : 20
Rep Hükmü : 3

MesajKonu: Geri: Operation Wolfsburg   Operation Wolfsburg Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 9:28 pm

güzel paylaşım özellikle sistem gereksinimleri iyi olmayanlar için bunuda düşünmüşşün yüksek gereksinim isteyen oyunların yanında bizide unutmadığın için teşkürler :sırıt:
briniac

briniac

Saygınlık : 843
Rep Hükmü : 10

MesajKonu: Geri: Operation Wolfsburg   Operation Wolfsburg Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 4:13 am

Yorumun için teşekkür ederim...

Operation Wolfsburg
1 sayfadaki 1 sayfası