RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

büyücü hakkında bi' kaç soru

4 posters
YazarMesaj
nakooseh

nakooseh

Saygınlık : 39
Rep Hükmü : 2

büyücü hakkında bi' kaç soru Empty
MesajKonu: büyücü hakkında bi' kaç soru   büyücü hakkında bi' kaç soru Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 9:16 pm

S.A millet Kül eden şimşek ve Ateşli oklar'ı eşit vermemiz söylenio ama kaça kadar vericez bahsetmemişsiniz fullicekmiyiz yoksa 1 tane verip bırakıcakmıyız gibi bide diğer skiller içinde geçerli bu sorum açtırdığımız skili fuuleyene kadar cp yüklenelim mi ?
son bi' soru daha nerden asa bulabilirim 14 lvlim elimde dandik bi balta var büyücü hakkında bi' kaç soru 4286 teşekkürler
gymboy95

gymboy95

Saygınlık : 2325
Rep Hükmü : -6

MesajKonu: Geri: büyücü hakkında bi' kaç soru   büyücü hakkında bi' kaç soru Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 11:25 pm

herşey sana bağlı herkesin görüşü farklı arkadaşım sen kendi isteğine kadar ver eğer beğeniyorsan?
nakooseh

nakooseh

Saygınlık : 39
Rep Hükmü : 2

MesajKonu: Geri: büyücü hakkında bi' kaç soru   büyücü hakkında bi' kaç soru Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 4:55 pm

teşekkür ederim ancak benim bir nasıl daha hızlı kasacağıma dair bir fikrim yok yinede önerilerinizi bekliyorum
cesim25

cesim25

Kova Mesaj Sayısı : 104
Saygınlık : 850
Rep Hükmü : 55

MesajKonu: Geri: büyücü hakkında bi' kaç soru   büyücü hakkında bi' kaç soru Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 5:46 pm

arkadasım "kara buyucu skil agacı" konusuna gir orda ayrıntılı ve nasıl hızlı kasılır yazdım ben
eger kafana yatarsa uygularsın
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

MesajKonu: Geri: büyücü hakkında bi' kaç soru   büyücü hakkında bi' kaç soru Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 6:12 pm

benim bu konudaki tavsiyem,ssev ile lvl farkını fazla açmaman..

3o lvlakadar 3-4 den fazla fark olmasın..

4o a gittikçe kendiliğinden açılır fark...

5o lerde 1o-12 yi bulur..daha fazla fark açma,ssevde lvl kadar önemli [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

5o lvl olduktan sonra,45ten yüksekse ssevin,her ssev için 1 Lv statı ekleniyor çarına..

yoksa 4o mıydı..uf ne biçimde unutmuşum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://rappelz.yetkin-forum.com
gymboy95

gymboy95

Saygınlık : 2325
Rep Hükmü : -6

MesajKonu: Geri: büyücü hakkında bi' kaç soru   büyücü hakkında bi' kaç soru Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 12:09 am

hızlı kasman için ranklara dikkat etmen gerekli ve bazı kuşatmalar oluyor oralarda hayvanları keserek kasılabilirsin

büyücü hakkında bi' kaç soru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyücü Soru-Cevap köşesi
» Büyücü Soru Cevap Köşesi
» benden size bir soru paralı asker hakkında ?!
» büyücü kartı alınıır
» asura büyücü rehperi :)