RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cp puan nasıl kasarım?

+2
SaDaßaDa
creazarock
6 posters
YazarMesaj
creazarock

Saygınlık : 146
Rep Hükmü : 12

Cp puan nasıl kasarım? Empty
MesajKonu: Cp puan nasıl kasarım?   Cp puan nasıl kasarım? Icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 11:16 pm

Ben genellikle seri kesebileceğim yaratıklar ile cp puan kasıyorum çünkü cp puan yaratık öldürdükçe gelen puandır tabikide daha güçlü yaratıklardan daha fazla cp puan gerir ama seri olmaz.
SaDaßaDa

SaDaßaDa

Terazi Mesaj Sayısı : 378
Saygınlık : 2456
Rep Hükmü : 73

MesajKonu: Geri: Cp puan nasıl kasarım?   Cp puan nasıl kasarım? Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 12:08 am

en iyi cp tapınaklardan gelir
milanber

Başak Mesaj Sayısı : 31
Saygınlık : 166
Rep Hükmü : 2

MesajKonu: Geri: Cp puan nasıl kasarım?   Cp puan nasıl kasarım? Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 10:39 pm

En iyi CP kendinden güçlü canavarlara daldığında ve kestiğinde geliyor. Ben herzaman kırmızı olanlara dalıyorum . Boş zamanlarda da görev kasıyorum Görevlerden de iyi CP geliyor...
demirege41

demirege41

Boğa Mesaj Sayısı : 386
Saygınlık : 4050

MesajKonu: Geri: Cp puan nasıl kasarım?   Cp puan nasıl kasarım? Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 10:57 pm

Bnce En iyi Cp Zindanlarda...Ve En İyi Lak Meleklerde 1 Saate 173 Lak Yaptım Laksidekilerde(Evo2lerde)
gymboy95

gymboy95

Saygınlık : 2325
Rep Hükmü : -6

MesajKonu: Geri: Cp puan nasıl kasarım?   Cp puan nasıl kasarım? Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 11:07 pm

demiregenin dediği doru en iyi cp zindanlardan gelir
cesim25

cesim25

Kova Mesaj Sayısı : 104
Saygınlık : 850
Rep Hükmü : 55

MesajKonu: Geri: Cp puan nasıl kasarım?   Cp puan nasıl kasarım? Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 7:09 pm

Herkezin dediği doğru ama şoyle doğru
- En çok cp veren yuksek lvl moblardır : evet dogru cok veriyor ama exp de çok veriyor bu nedenle surekli yuksek lvllerde kasılırsanız ssev ve lvl farkı gereginden fazla açılır... ve lvl 40-50 lere hatta 60 lara gelindiginde diger oyunculara gore zayıf kalırsınız....
-En çok cp zindanlarda, tapınaklarda kasılır: Evet bu da dogru en vazla cp orda veriyor, çrneğin bir mobdan lvl ine gore 150-300 cp verir ama bunu seriligide onemli .. 1mobu 1 dk ya kesip 300 cp alacagınıza dısarda 3-4 lvl dusuk mob kesin .. ki eger kalabalık bir yer bulduysanız
300 er deil 40 ar 50 er gelir ama 1 dk da 400-500 kasarsınız ....
ben mesela lvl 40- 47 e kadar solo olarak lakisde sessizlik gölünün kuzeyinde (yerın adını suanda aklıma gelmiyor) sote bir yer var 40-41-42-43 lvl kentalarla dolu ... orda çok iyi cp kasabilirsiniz.... 47 den sonra mp de 3 kişilik seri party kurup ( bi tank bir ataker bir rahip.. siz hangisiyseniz artık Cp puan nasıl kasarım? 603412)
40-42 liklerde yine çok seri bir şekilde kasılabilirsiniz...
lm ye party bulmadıkça gitmeyin zaman kaybı... gidip orda oturup party beklemek anlamsız...
surekli mp de kasılın 50 lere gelince abhuva odasına giderken 3gen odalar var orda kasılırsılabilrsiniz yine seri perty olarak...
lm de partye adam arayanlar bağırır zaten ... sizin kriterlerde karakter arıyorlarsa pm atarsınız su lvl su sınıf diye .. gel deseler gidin .... yoksa mp ye devam...
55 e geldiginiz de artık seri olarak lm girişinde (50 + moblar) kasılabilrsiniz .. ordanda artık sizi ister istemez partye davet edeceklerdir ....
şimdilik bu kadar... +60 olmadıgım için devamında kuytu yerler bilmiyorum ... nuldukça paylasırım....
demirege41

demirege41

Boğa Mesaj Sayısı : 386
Saygınlık : 4050

MesajKonu: Geri: Cp puan nasıl kasarım?   Cp puan nasıl kasarım? Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 2:34 am

gymboy95 demiş ki:
demiregenin dediği doru en iyi cp zindanlardan gelir

Saol [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Cp puan nasıl kasarım?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nasıl Bir Yöneticisiniz
» Nasıl Yetki Verebilirim
» gm lere nasıl ulsşblrs
» pelerin nasıl alıyoruz
» silaha + nasıl baslıo