RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Facebook hayranlığı kazandırıyor !

2 posters
YazarMesaj
JaCKaL

JaCKaL

Başak Mesaj Sayısı : 123
Saygınlık : 1780
Rep Hükmü : 32

Facebook hayranlığı kazandırıyor ! Empty
MesajKonu: Facebook hayranlığı kazandırıyor !   Facebook hayranlığı kazandırıyor ! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 3:31 am

Facebook hayranlığı kazandırıyor ! 24_0
Rappelz Topluluğu her geçen gün biraz daha büyüyor ve Facebook üzerinden iletişim kaçınılmaz oluyor! Bazılarınız ah, Rappelz’in Facebook sayfası olduğunu bilmiyordum diyebilir. Elbette Facebook sayfamız, hediye etkinliklerini tanıtmak için en önemli platformlardan biri. Ayrıca, Rappelz ile ilgili güncel bilgi ve haberleri takip etmek ve birbirinden enfes çizimler, duvar kâğıtları ve videoları keşfetmeniz için Rappelz Türkiye Facebook Sayfası birebir!

Yeni bir etkinlik için sizleri tekrar Facebook sayfamıza katılmaya davet ediyoruz:

• 1 Ocak 2010’dan önce, hayran sayımız 15.000’i aşarsa 50% oranında Lak ve Drop bonus’larından bir hafta boyunca yararlanabileceksiniz;
  • Şayet 1 Ocak 2010’dan evvel hayran sayımız 30.000’i aşarsa 100% oranında bir Lak ve 30% oranında EXP(tecrübe) bonus’larından bir hafta boyunca yararlanabileceksiniz;

Tahmin ettiğiniz gibi sizleri bir değil, iki bonus bekliyor. Artık top sizde, Rappelz Türkiye Facebook sayfasındaki hayran sayımızı artırın, kazanın!
Herkese Rappelz topraklarında bol eğlenceler.
gPotato Takımı
gymboy95

gymboy95

Saygınlık : 2325
Rep Hükmü : -6

Facebook hayranlığı kazandırıyor ! Empty
MesajKonu: Geri: Facebook hayranlığı kazandırıyor !   Facebook hayranlığı kazandırıyor ! Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 3:25 am

bu başka forumdan alıntıdır ben kendi facebook grubumuzu kurdum isteyen gelebilir rappelz forumh

Facebook hayranlığı kazandırıyor !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» eTkinLik -FAcebook
» Rappelz Forumh Facebook
» facebook rappelz forumh
» Rappelz Facebook sayfamıza katılan kazanıyor!