RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Navislamia Rehberi

5 posters
YazarMesaj
SaDaßaDa

SaDaßaDa

Terazi Mesaj Sayısı : 378
Saygınlık : 2456
Rep Hükmü : 73

Navislamia Rehberi Empty
MesajKonu: Navislamia Rehberi   Navislamia Rehberi Icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 4:36 am

Navis Lamia Rehberi

Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler dilerim,

Bu rehberi hazırlama nedenim çoğu arkadaşımızın Navis Lamia-Hayalet Gemi görevinde sıkıntılı olmasıdır.

Başlamadan önce;
TAMAMEN KENDİ YAPIMIM OLAN BU REHBERDEN YARALANAN ARKADAŞLAR SADECE BİR TEŞEKKÜR YETERLİ OLUCAKTIR EĞER ETMEZSENİZ 1 EKSİK TEŞEKKÜR EDERSİNİZ 1 FAZLA MUTLULUK HİSSEDECEĞİM AKSİ TAKTİRDE BEN BU REHBERİN DOĞRU OLUP OLMADIĞINI BİLEMEM LÜTFEN SADECE 1 TEŞEKKÜR

1.Bölüm
--------

Arkadaşlar öncelikle yanan kum adasında bulunan kaptan feodora görevini gidip alıyoruz.Daha sonra biraz güneyindeki iskeleye uzanıyoruz ve teleport noktasından geçiyoruz.İçeride bizi muhafızımız bekliyor olucak onunla_ yaptığımız kısa görüşmeli görev sonrası görevi alıyoruz.Arkasından tekrar aynı muhafıza konuşma açıyoruz ve 1. bölümü bitiriyoruz.Bu bölümde yapmamız gereken bir şey yok.

2.Bölüm
---------
Bu bölümde yine az önce konuştuğumuz muhafızdan görevi alıyoruz ve az ilerledeki portaldan geçiş yapıyoruz.İçeride bizim bulmamız gereken bi vatandaş var onunla_ konuşuyoruz.Konuştuktan sonra görevi yaptık sayılıyoruz.Üstünde simge olmamasına rağmen görevimizi bitirdiğimiz belli oluyor.Sonra yine aynı vatandaşa gidip görevi veriyoruz.Ve 3. görevi alıyoruz.

3.Bölüm
-------
3. bölümdede yine bir adam bulacaz az önceki yaptığımız işlemlerin aynısını gerçekleştiriyoruz.Ve 4. bölüme geçiyoruz ilk mini savaşımız burda başlayacak.

4.Bölüm
--------
Az önce konuştuğumuz vatandaştan görevi alıyoruz ve bizden yavru kraken kesmemizi istiyor.Hemen o yaratığı kesip adama bilgi veriyoruz ve oda bize sıradaki portal için gerekli geçiş belgesini veriyor ve bizi öbür portala geçişimizi sağlıyor.

5.Bölüm
--------

5. bölümde girişin az ilerdeki tapınak şövalyesine gidiyoruz ve görevi alıyoruz.Bu bölüm biraz uğraştırıyor diğerlerine oranla.Tek tek bütün portallara giriyoruz(Portallar geminin 2 tarafında ve toplam 6 tane).Tek tek girdikten sonra 3 farklı çeşit karşımıza çıkıcak.

a- Cadı : O cadı değil heyecan yapmayın Navislamia Rehberi 603412 tipi lanetli bişeye benzeyen hayalet gibi bi kız var.Onunla_ biraz konuşun daha sonra size otomatik olarak 1. parçayı verecektir.
b- Ceset : İçeri girdiğimiz bazı odalarda yerde uzanan solgun adamlar yani cesetleri göreceğiz bu adamlarıda sol tıklayarak bi güzel arayacağız.Aradıktan sonra size cesedin emaneti gibi bi item verecek o itemi aktif edince içinden ya pot vb. çıkar yada görev itemi eğer bi odada ceset varsa pot çıksa bile cesetleri aramaya devam edin çünkü o odanın cesetlerle alakalı olduğunu gösteriyor.
c- Canavar : Eğer bulunduğumuz odada ceset ve cadı yoksa o zaman dövüşeceğiz demektir.Odadaki yaratıkları kesin bir süre sonra parça düşecektir ve bu şekilde 6 tane parçayı da tamamlamış olacaksınız.

Daha sonra tapınak şövalyesinden görevinizi bitirin ve asıl çarpışma için hazırlanın !

6.Bölüm
---------

Bu bölümde şövalyeden görevinizi alın ve hemen arkasındaki portalı kullanarak içeri girin yokuşu çıkın ve platformun üstündeki iri yarı lanetli şeyi öldürün(20 lw altı görevi tek başına yapmasın).Arkasındaki portalı kullanın ve iskeleye geri dönün.Sonra kaptan feodoraya geri dönün ve müjdeyi verin.

TEBRİKLER GÖREVİ BAŞARIYLA TAMAMLADINIZ.

EĞER BİR YARDIMIM OLDUYSA NE MUTLU BANA.OLABİLDİĞİNCE BASİT ANLATMAYA ÇALIŞTIM.FARKLI FARKLI NAVİS LAMİA GÖREV SORULARI AÇILACAĞINA TÜM ARKADAŞLAR BURDAN YARARLANSIN İSTEDİM. ANCAK YARDIMIM OLAN ARKADAŞLARDAN TEK BİR RİCAM VAR.UFACIK MİNNACIK BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİNİZ.

ALINTI DEĞİLDİR TAMAMEN BANA AİTTİR.

DİPNOT:FRAGMANLARINIZ OLMADAN GİRMEYİN AKSİ TAKDİRDE AŞIRI ZORLANIRSINIZ
eskisehirli

Saygınlık : 1720
Rep Hükmü : 62

Navislamia Rehberi Empty
MesajKonu: Geri: Navislamia Rehberi   Navislamia Rehberi Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 12:39 am

birkaç soru soracağım yazınızın başında
Kuaha demiş ki:

REHBERİN DOĞRU OLUP OLMADIĞINI BİLEMEM LÜTFEN SADECE 1 TEŞEKKÜR
böyle bir şey yazmışınız fakat yazınızın sonunda
Kuaha demiş ki:

ALINTI DEĞİLDİR TAMAMEN BANA AİTTİR.
böyle bir şey yazmışınız ve ben bunu okuyunca biraz tereddüt te kaldım gerçekten sizmi yazdınız veya alıntımı yaptınız eğer siz yazsaydınız başta yazdığınız yazıyı yazmazdınız.yani buraya bir çelişki var
SaDaßaDa

SaDaßaDa

Navislamia Rehberi Empty
MesajKonu: Geri: Navislamia Rehberi   Navislamia Rehberi Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 2:04 am

arkadasım ben o görevi yapalı baya çok oldu aklmıda değil tam olarak düsük level görevi resmi sitedeki adamdan aldım bunu alıntı değildir onunu yazısı
eskisehirli

Saygınlık : 1720
Rep Hükmü : 62

Navislamia Rehberi Empty
MesajKonu: Geri: Navislamia Rehberi   Navislamia Rehberi Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 2:06 am

açıklama için tşk ler
SaDaßaDa

SaDaßaDa

Navislamia Rehberi Empty
MesajKonu: Geri: Navislamia Rehberi   Navislamia Rehberi Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 8:19 pm

gm konyuy gorev rehberinde sabitlemis bende yayrarlı olur diye astım yapmayanlara baya faydası dokunabilir
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

Navislamia Rehberi Empty
MesajKonu: Geri: Navislamia Rehberi   Navislamia Rehberi Icon_minitimeSalı Ara. 01, 2009 4:51 am

düzenleyerek alıntılasaydın beyaw [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://rappelz.yetkin-forum.com
zazatr1995

zazatr1995

Saygınlık : 58
Rep Hükmü : 2

Navislamia Rehberi Empty
MesajKonu: Geri: Navislamia Rehberi   Navislamia Rehberi Icon_minitimePerş. Ocak 28, 2010 10:38 pm

BÜYÜK DİN ADAMININ YERİNİ DE SÖYLERSEN İYİ OLUR
ElisKaren

ElisKaren

Saygınlık : 3
Rep Hükmü : 2

Navislamia Rehberi Empty
MesajKonu: Geri: Navislamia Rehberi   Navislamia Rehberi Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 5:39 am

ya nem kolyeleri toplayamadım deliricem gün boyu ordayım sıkıntı bastı :(
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

Navislamia Rehberi Empty
MesajKonu: Geri: Navislamia Rehberi   Navislamia Rehberi Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 2:31 am

zazatr1995 demiş ki:
BÜYÜK DİN ADAMININ YERİNİ DE SÖYLERSEN İYİ OLUR

lakside..

ışınlanınca kırkbeş derece sola dönüp ilerleyince merdive çıkar soluna...çık o merdivenden...

o meydanda din adamı...
https://rappelz.yetkin-forum.com

Navislamia Rehberi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» exp rehberi 2 (two :D)
» Terbiyeci Rehberi
» Okçu ReHberi
» Şampiyon Rehberi
» Mistik Rehberi