RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

pc Kapanıyor

4 posters
YazarMesaj
abajur

abajur

Balık Mesaj Sayısı : 42
Saygınlık : 46
Rep Hükmü : 2

pc Kapanıyor Empty
MesajKonu: pc Kapanıyor   pc Kapanıyor Icon_minitimePerş. Ekim 01, 2009 2:16 am

arkadaşlar 2 gündür çözüm bulmaya çalışıyorum ama yok bulamıyorum
şimdi yeni güncelle yapıldı oyunda oyuna giriyorum ama karakterimi seçtiğim zaman bi anda pc kapanıyor yani reset atıyor her seferinde böle oluyor antivürüs eset nod 32 vardı kaldırdım ama yok açamıyorum oyunu ne yapmam gerek lütfen bi çözüm bulun bana 2 günüm boşa gitti :(
SaDaßaDa

SaDaßaDa

Terazi Mesaj Sayısı : 378
Saygınlık : 2456
Rep Hükmü : 73

pc Kapanıyor Empty
MesajKonu: Geri: pc Kapanıyor   pc Kapanıyor Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 10:13 pm

virüs le alakıs yok bendede vardı bi ara vista yı kaldırdım oyle oldu bilgisayarın vista yı kaldırmıyor olabilir ilerde çok büyük sorunlar yasayabilirsin bendede oyle oluyordu sonra bilgisiyar açınca hosgeldiniz yazıyor ve kapanıyor du
abajur

abajur

pc Kapanıyor Empty
MesajKonu: Geri: pc Kapanıyor   pc Kapanıyor Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 1:28 am

Benimki vista değil xp ultimate 2009 güncelleme olmadan evvel oyun gayet iyi açılıyordu güncelleme oldu karakterime tıklıyorum pc hemen yeniden başlat yapıyor
asill

asill

Saygınlık : 183
Rep Hükmü : 35

pc Kapanıyor Empty
MesajKonu: Geri: pc Kapanıyor   pc Kapanıyor Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 2:56 am

bende karakter seçimi dediğim an oyun tamamen kapanıor altın hükümdardan önce böle bi problemim yoktu umarım önümüzdeki güncellemede bu sorunlar çözüm bulur..
abajur

abajur

pc Kapanıyor Empty
MesajKonu: Geri: pc Kapanıyor   pc Kapanıyor Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 3:28 am

tekrar güncelleme olacakmıki 4 gündür oyuna giremiyorum [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
yeniüye

yeniüye

Saygınlık : 119

pc Kapanıyor Empty
MesajKonu: Geri: pc Kapanıyor   pc Kapanıyor Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 3:42 pm

bendede oluo oyunu oynuyom ama karekter secimi diom bi bakıom rappelz yok [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

ama yeni bişi keşfettm oyunu kapatıp tekrar açın oyunda karakter deişikliğine tıklayın oyun kapansın siz geri açın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://rappelz.yetkin-forum.com
abajur

abajur

pc Kapanıyor Empty
MesajKonu: Geri: pc Kapanıyor   pc Kapanıyor Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 11:13 pm

benim pc bozulur o zaman anca yeniden başlat olur o zaman keptop bide benimki normal pc değil

pc Kapanıyor
1 sayfadaki 1 sayfası