RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır !

3 posters
YazarMesaj
Canxxx

Canxxx

Başak Mesaj Sayısı : 83
Saygınlık : 108
Rep Hükmü : 2

71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır ! Empty
MesajKonu: 71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır !   71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır ! Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 3:43 am

71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır !...

Evet dediğim gibi savaş kurdumu satıyorum ama takas da edebilirim !

Satılık fiyatı : 20 m

Takas edinebilecek şeyler : En az 68 lvl birliği full bir kısım cpsi duran +5(en az) yeti yada mavi periye takas olur !

Oyunda Evosir'i arkadaş olarak ekleyin online olduğumda satışı gerçekleştiririz.
yeniüye

yeniüye

Saygınlık : 119

71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır ! Empty
MesajKonu: Geri: 71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır !   71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır ! Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 5:56 pm

savaş kurdu ne?
https://rappelz.yetkin-forum.com
Canxxx

Canxxx

Başak Mesaj Sayısı : 83
Saygınlık : 108

MesajKonu: Geri: 71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır !   71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır ! Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 7:15 pm

kurdun evo2 hali
ridrick

Saygınlık : 7

MesajKonu: Geri: 71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır !   71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır ! Icon_minitimePerş. Kas. 12, 2009 6:51 pm

92 knihgt cari hawkmanla takas olur usa tortus serverinda

71 LVL +10 birliği full adı değiştirilip Worgen konulmuş savaş kurdu satılır !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mistik kartları Satılır!!!!
» Frontlines Fuel Of War Modern Savaş (Şiddetle Tavsiye)
» PC-Empire Earth FULL
» Age of Empires III Full İNDİR/DOWNLOAD