RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)

+4
SaDaßaDa
KuLLHaK
mert123
darkwolf98
8 posters
YazarMesaj
darkwolf98

Saygınlık : 4
Rep Hükmü : 2

PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Empty
MesajKonu: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 1:05 am

Pet yakalama ve Evcilleştirme:
Oyunda pet yakalamak için önce pet yakalama Yeteneğini açmak gerekiyor. Zaten sonra da Pet'i Evcilleştirme ve yaratık çağrısı için yetenekler var.
Pet yakalayabilmek için öncelikle o pet türüne ait bir pet kartınız olmalı. Pet kartları yaratıklardan düşebilir veya satın alabilirsiniz. Ayrıca içinde pet olan kartları da satın alabilirsiniz.
Peti yakalayabilmek için Envanterinizde o pete ait kartın seçili olması gerekiyor ve yakalayacağınız petin de canının full olması gerekiyor. Yakalamak için Evcilleştirme yetenegine basıyoruz ve bir süre sonra pet size doğru koşmaya başlıyor. Bu sırada pete saldırarak öldürüyorsunuz. Eğer petten bir kalp çıkıp size gelirse pet yakalanmış olur. Kalpi görmeseniz de bi envanterinizi kontrol edin, belki gözünüzden kaçmıştır. Daha sonra yeteneklerin altındaki menüden Eğitim yazana tıklayın ve pet kartınızı buraya yerleştirin. Sonra da Yaratık çağrısı yeteneğini açın. Petiniz ortaya çıkacaktır.

Pet Yetenekleri:
Petinizin de sizin gibi yetenekleri vardır. Bunlardan bazıları pasif yeteneklerdir ve petinizin saldırı veya savunma gücünü arttırır. Bazıları ise aktif yeteneklerdir ve saldırı veya Tehdit gibi yeteneklerdir. Petiniz yeni levellara ulaştıkça açabileceğiniz yeni yetenekler gelir. Petinize yeni yetenekler eklemek için de petinizi yeterli CP puanı'na sahip olması gerekir. Pet yetenekleri genelde 1-2 cp puanı ve petiniz her level atladığında 1 CP puanı kazanır.

Pet Evrimi:
Petiniz 50 ve 100. levelda 2 kere evrim geçirir, yani 3 şekli vardır. Petiniz yeterli seviyeye geldiğinde şehir merkezlerindeki Çağrıcı'lara götürerek evrimleştirebilirsiniz. Ancak Overbreed diye bir seçenek vardır ki o da şöyledir.

Pet Yetenekleri:Petler belirli seviyelerde yetenek kazanır.
mert123

Saygınlık : 130

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimeC.tesi Ara. 19, 2009 6:08 pm

ya pet skıllı hangısı ? petı bır turlu çağıramıyorum yardı edermısınız lutfen
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 3:19 am

t olması lazım...

y de olabilir...

bas tuşa,çıkan ekrana dolu kartı koy...
https://rappelz.yetkin-forum.com
mert123

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 3:29 am

onu yaptım sonrasını ?
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimePaz Ara. 20, 2009 6:02 am

daha sonra s ye bas..orada yaratık çağırma skili var...onu kullan
https://rappelz.yetkin-forum.com
mert123

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 9:36 pm

o skılli bı turlu kullanamıyorum. :S elımde hngı sılahın olması gerekıo
SaDaßaDa

SaDaßaDa

Terazi Mesaj Sayısı : 378
Saygınlık : 2456
Rep Hükmü : 73

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 5:53 am

mert skillerin üstüne tut fareyi açıklama yazıyor
milanber

Başak Mesaj Sayısı : 31
Saygınlık : 166

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 6:18 pm

ben pet içinde bir tane silah bir tane de zırh ekledim ama daha fazla bir şey ekleyemiyorum. eşyaların konduğu kısım da daha bir çok açık kutucuk var. buralara ne konabiliyor bana yardımcı olurmusunuz?
gymboy95

gymboy95

Saygınlık : 2325
Rep Hükmü : -6

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 6:35 pm

skili kullanman için silah farkı olmas istediğin silahla kullanabilirsin!!
milanber

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 7:01 pm

Silah olarak değil. Pet envanterinde silah ve zırhın ekledim ama daha hala boşluklar ben onları soruyorum. Acaba başka bir şekilde ne ekliyebilirim diye???

Şimdiden teşekkür ederim...
demirege41

demirege41

Boğa Mesaj Sayısı : 386
Saygınlık : 4050
Rep Hükmü : 73

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 10:26 pm

Emeğe Saygı![Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
gymboy95

gymboy95

Saygınlık : 2325
Rep Hükmü : -6

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 11:09 pm

boşluklara silah koyamassın ancak petin lwl atladıkca belirtilen yönergede ilerliyeceksin
milanber

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 5:21 am

Teşekkürler PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) 603412
th3nightm4r3

th3nightm4r3

Saygınlık : 34

MesajKonu: Geri: PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)   PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda) Icon_minitimeCuma Mayıs 06, 2011 3:06 am

pet lwl nasıl atlıyo ???

PET'Ler Hakkında Herşey (Bir Konuda)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Petler!!!!
» Petler!
» petler ve kemer
» Pilic Hakkında kücük bir bilgi
» petler i nereden elde ediyoruz ve nasıl