RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

PeTLerin özeLLikLeri

+13
tulumci
derek1341
raylord123
xpaydr
erdall07
karavanas21
abajur
gladyatorx
SaDaßaDa
aLee
asira
QqaqQ
KuLLHaK
17 posters
YazarMesaj
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

PeTLerin özeLLikLeri Empty
MesajKonu: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 6:15 am

Her tür hayvanların farklı özellikleri vardır.Ve bu yüzden her pet farklı karaktere uygundur.Rappelz.forumh.biz tarafından bu bilgiler petlerin saldırı,savunma,buff,uygun olduğu karakter ve nadirlik özelliklerini içermektedir.

tavukçuluk: seri vurma özelliğine sahip olacaktır.[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ü saldırılarına katkısı büyük olur.ayrıca sahibi kaçırma ve ona kritik oranı yükleme özelliği sahiptir.

kaplumbağa : savunma petidir.sa[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]-20 dakikalık çok yüksek savunma yükleyebilir.ayrıca 50 lvlı aştıktan sonra sahibine pasif savunma yükler.

mavi peri : iyi buff yetenekleri vardır.papaz için iyidir çünkü grup üyelerine de buff verebilir.ayrıca sahibinin manasını restore eder.

kırmızı peri: yüksek ateşli skilleri büyük zararlar ve[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

siren : düşmana iyi hasar verir.aynı [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]a pasif becerisi verir.ayrıca saldırısı seridir.

ork : yüksek zararlar verebilir ve iyi defansı vardır.sahibine hem defans hem saldırı yükler.80 lvlı aştığında sahibine 110 defans verecek skili açılır.tankların yanına uyar.

yeti : gruplar için harikadır.sahibine defans verebilen skili vardır.saldı[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ktür.şimdi ve ilerde en yaygın pet olacağından ucuz olacaktır.

semender : muhteşem savuna yetenekleri vardır.iskelet kadar iyi buffları bulunur.sahibine yüksek kaçış,hızlı saldırı verir.her tür karakter için uygundur.

Hawkman : ork kadar iyi savunması bulunur.ve buna ek olarak korkunç saldı[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]dır.ancak çok nadir bulunur.ve buffları azdır.

kentauros : çok iyi zarar verebilirler.hatta en yüksek vuruşlara sahi pettir.nadir hayvanlardandır.ve hızlıdırlar.

Melek : büyüle en çok vuran pettir.zırhı düşük olmasına rağmen yüksek büyü hasarı ve iyileştirici buffları
vardır.(rappelz.yetkin-forum.com)zindan partisi için yeti gibi ço[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]yahut merak ettiğiniz olursa yazın lütfen.

eklenti;

rehbere kurt,harpy ve gnoll eklememişim.

hemen yazıyorum.

kurt:çeviklik ağırlıklı olacak.sahibini saldırılardan kaçırabilecek ve vurşunu hızlandıravak bufflar verecek.

harpy : uzun menzilden hızlı ve güçlü saldırıda bulunabilir.sahibine verdiği bufflar hakkında bilgim yok.

gnoll : saldırgan ve saldırıc bir pettir.iyileştirmesi yok[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rappelz FH

En son KuLL-HaK tarafından Perş. Ağus. 06, 2009 7:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
https://rappelz.yetkin-forum.com
QqaqQ

Saygınlık : 4
Rep Hükmü : 2

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 6:50 am

Teşekkürler.
asira

Saygınlık : 3

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 4:18 am

dt
aLee

aLee

Koç Mesaj Sayısı : 126
Saygınlık : 132

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:27 pm

Off bişi sorcam ben asura büyücüyüm.Beni sonsuza kadar en iyi hangi pet korur?

Lütfen yardım edin.Bi de bu pet i kartını nerden düşürcem?

Lütfen yardım...
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:32 pm

öncelikle ne istediğini düşün...

savunma açığını mı kapatmak istersin,yoksa seninle birlikte saldıran bir petmi.

savunma açığını çok önemsemiyorsan,ork kullan.hem saldırır verir sana,hemde savunma...vuruşları da iyidir...

eğer savunmamı kapatsın diyorsan,kaplumbağa da kullanabilirsin...

mavi peri de bir seçenek.sürekli sana buf vererek seni güçlendirebilir.

ancak internette tecrübeli oyuncular,bir büyücüye en iyi kırmızı peri yaraşır diyorlar.çünkü birbirlerine benziyorlar.
aLee

aLee

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:34 pm

Şimdi açıkçası en iyisini istiyorum.Eğer siz asura büyücü olsaydınız hangi peti kullanırdınız?
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:40 pm

en iyisi mi :hmm:

en iyisi beyaz ejderha...herşeye +30 ekliyor.ayrıca üstüne binebiliyorsun.

ancak kuala ve ejderha evsane petlerdir.yani,ejderha düşürürsen git hemen bi loto oyna...sonra rappelz online ı satın al.... :ehe: :ehe:

bence sen şimdilik kırmızı peri kullan.ilerde(100-120 olunca) ejderha aramaya koyulursun...

ben okçuyum.saldırı hızım 60 larda.onu hızlandırmak için şu anda iskelet arıyorum.ilerde ejderha alıcam mutlaka.

bence sende aynısını yap.şimdi peri,ilerde ejderha...
aLee

aLee

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:42 pm

Peki çok teşekkürler.Kırmızı peri yi de verdiğiniz haritadan bulucağım...

Konu Dışı: Adınız ne? Birde yaşınız ne? PeTLerin özeLLikLeri 603412 lazım oluyorda
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:45 pm

ismim önemli değil.

oyunda bana "KuLLHaK yazarak ulaşabilirsin.
aLee

aLee

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 9:49 pm

Peki...

İnternet sayfası ile oyun açık olunca ikiside donuyor.Az sonra oyuna girince seni ekliyeceğim...

Konuyu dağıttığım iiçin özür dilerim şimdiden...
SaDaßaDa

SaDaßaDa

Terazi Mesaj Sayısı : 378
Saygınlık : 2456
Rep Hükmü : 73

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePaz Ağus. 09, 2009 11:55 pm

büyücülere her zaman kırmızı peri en iyi gider tavsiyem kırmızı peridir
gladyatorx

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 1:39 am

petleri nasıl diriltebiliriz yardımcı olurmusunuz?
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 2:48 am

dirilme parşomeni ile...

petini çağır.çantanı aç(alt+ı).sonra solda,senin özelliklerinin yazdığı yerde,petinin özelliklerini yazan dikdörtgene tıkla,ardından dirilme parşomanin e tıkla...
abajur

abajur

Balık Mesaj Sayısı : 42
Saygınlık : 46

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 11:01 am

kırmızı peri kartını kırmızı peri vurarakmı düşürebiliriz kaptan
karavanas21

Boğa Mesaj Sayısı : 6
Saygınlık : 6

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 11:54 am

zindanda kasarken bile düşebilir.. tabi en çok k.peri keserek düşürebilirsin.. ismi farketmez peti uzaktan görünce ne olduu anlaşılır.. PeTLerin özeLLikLeri 4286
erdall07

erdall07

Terazi Mesaj Sayısı : 211
Saygınlık : 2002
Rep Hükmü : 12

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 5:04 pm

ben semenderi gordum cook tatlı ama evo1 gordum
xpaydr

Saygınlık : 7

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 2:51 pm

Ben gaia 35 lvl terbiyeciyim şuan 40 lvl kaplumbağa kullanıyorum ne kullanayım?
raylord123

Saygınlık : 2

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeSalı Ekim 20, 2009 3:21 pm

çok güzel konu yardımcı oldu saolun
derek1341

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeSalı Ekim 20, 2009 6:49 pm

deniz kızını unutmuşsun
tulumci

Saygınlık : 6

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePerş. Ekim 22, 2009 2:13 am

tesekkurler konu icin ama bazi petler eksik mesela ben kraken kullaniyorum verdigi birlik hakkinda bilginiz varmi acaba..? PeTLerin özeLLikLeri 706197
TRansilvania

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 5:45 pm

Peki asura mage ne kullanmalıdır ? Şuan kaplumbağa var ancak ben özel pet almayı düşünüyorum..
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 4:21 am

sana kalmış...

savunma açığın için tospa veya yeti olabilir...saldırını güçlendirmek için kırmızı peri idealdir....mavi peri de olabilir ancak tam olarak oturmaz...bu yeni çıkan petlerde uygun olabilir...

özel pet alma konusuna gelince,ilerde tospağanın birliği yetersiz kalacaktır...
DarKHeR0

Ikizler Mesaj Sayısı : 7
Saygınlık : 7

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 12:02 pm

Mantıksal düşünmek çok önemli herşey sizde bitiyor savunma mı ? saldırı mı ?
yoksa eşit ağırlık mı bu size kalmış
TRansilvania

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 8:38 pm

Ben atak açısından etkili olmasını düşünüyorum savunmam yüksek çünkü ?
lauri

Akrep Mesaj Sayısı : 9
Saygınlık : 12

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeÇarş. Kas. 04, 2009 6:29 pm

ilk bakışta bana gnoll iyiymiş gibi geldi. ama tabi oynadıkça göreceğiz hangi pet in daha üstün olduğunu..
muhsin1380

Oğlak Mesaj Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeÇarş. Kas. 11, 2009 4:33 am

YA BEN BU PETLERİN KEMERDE VERDİĞİ MANA YARDIMI DEFANS GİBİ ÖZLLİKLERİ HAKKINDA BİLGİ ARIYORUM YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ
SaDaßaDa

SaDaßaDa

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 4:45 pm

her pet değisik seyler veriyor sen hangğisini arıyorsun
muhsin1380

Oğlak Mesaj Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 3:46 am

ya bende karaken deniz kızı mavi peri var şifacıyım farm yaparken sihirli atak verdiği için karaken kullanıyorum partilerde mana verdiği için mavi peri takıyorum mesela sihir skillerim yavaş hızlandırmak için bir pet varmı deniz kızı takarsam bana ne verir gibi hepsini yazsanız bende ihtiyaçıma göre pet tedarik etsem iyi olurdu forumlarda aradım kemerde petlerin sağladığı faydaları bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim
SaDaßaDa

SaDaßaDa

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 3:48 am

sihir le ilgili uğrasıyorsan kırmızı peri mutlaka olmalı yanında kemer lerede bir kaç tanesini bilbiyorum mesela yeti defans veriyor iskelet de sıyrılmayı arttırıyor
erdall07

erdall07

Terazi Mesaj Sayısı : 211
Saygınlık : 2002
Rep Hükmü : 12

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeSalı Eyl. 13, 2011 1:42 am

fakat şu an beyaz ejderha'dan sonra Esrarengiz Cin Gibi Gözüküyor Büyücüler İçin En iyi pet
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

MesajKonu: Geri: PeTLerin özeLLikLeri   PeTLerin özeLLikLeri Icon_minitimeCuma Eyl. 30, 2011 4:29 am

beyaz ejderhadan sonra demek :sırıt:

PeTLerin özeLLikLeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Petlerin Birlik Özellikleri nedir?-petlerin size katkıları
» KarakTerlerin özellikleri
» Petlerin Evo 3 Halleri
» petlerin gerçek resimleri
» Evd Geçirmiş Petlerin İsimleri