RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ?

5 posters
YazarMesaj
golden7070

golden7070

Yengeç Mesaj Sayısı : 5
Saygınlık : 7
Rep Hükmü : 0

Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ? Empty
MesajKonu: Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ?   Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ? Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 9:43 pm

Arkadaşlar hangi hayvan kartı hangi hayvandan ve nerden çıkar.Lütfen düzgün yazın burdaki [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] gibi olmasın lütfen . Adamın ne yazdığı belli olmuyo deli oldum ya :deli: ...

------------------Size Güveniyorum :woaw: ---------------
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

MesajKonu: Geri: Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ?   Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 7:56 pm

bi kere o liate çok nadir her yerde bulamazsın Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ? 538184

ayrıca oyun açılalı bir ay olmadı..yani oyunu bitiripte du rehber yazıyım diyen kimseyi elbette ki bulamazsın... :dayı:

bir de şu var;35 LvL altı böcüklerden sadece kaplan horoz ve tospa kartları düşer...

35 üstü böceklerde farm yapıp kartı üşürsen dahi o kartı alıp,böcek keserek kartı riske atan olmaz...

böcek yakalama mesleğinde olanların yapması lazım ki hapsetme şansı yüksek olsun...ve bu meslekten 4o üstü kimse yok...

yani düşürsen bile oturup seyredersin anca..

o yüzden;rahatla..daha zaman var Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ? 706197
https://rappelz.yetkin-forum.com
SaDaßaDa

SaDaßaDa

Terazi Mesaj Sayısı : 378
Saygınlık : 2456
Rep Hükmü : 73

MesajKonu: Geri: Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ?   Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ? Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:42 pm

40 ın üstü çoğaldı artık adamlar ork iskeletor flan yakaladı 1 kisi sadece ork yakaladı biride iskeletor yakalamıs kaç gün farm yaptıysa artık
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

MesajKonu: Geri: Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ?   Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ? Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:23 am

belli olmaz belkide kestiği ilk canavardan düşmüştür... Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ? 706197

rehberi güncelledim...

hemde resimli falan bişiy :yandn:
xxbora

Saygınlık : 5
Rep Hükmü : 2

MesajKonu: Geri: Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ?   Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ? Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 6:39 pm

mavi peri kartı çok zor düşüor :(
melissa22

melissa22

Aslan Mesaj Sayısı : 3
Saygınlık : 36
Rep Hükmü : 2

MesajKonu: Geri: Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ?   Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ? Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 6:09 pm

hayır bana 2 tane düştü bir kırmızı peri kartı artı üç tane de deniz kızı kartı ama kırmızı peri nereden yakalanıo onu bilmiom bilen biri yardım ederse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim.
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

MesajKonu: Geri: Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ?   Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 3:23 am

bu eski epic içindi..
son versiyonda yok bu durum..herşey herşeyden düşebiliyor..

Hangi Hayvan Kartı Hangi Hayvandan Ve Nerden Çıkar ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HANGİ PET NEREDEN CIKAR DİYE BİR SEY YOKTUR
» Hangi PeT KarTı Düşürme?
» büyücü kartı alınıır
» Yeti kartı düşrüme yardım??
» Kurt kartı ile ilgili soru yardım