RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Müttefik nedir?

YazarMesaj
demirege41

demirege41

Boğa Mesaj Sayısı : 386
Saygınlık : 4050
Rep Hükmü : 73

Müttefik nedir? Empty
MesajKonu: Müttefik nedir?   Müttefik nedir? Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 5:58 am

Müttefik nedir? Scrolltop
Müttefik.com bilgisayarınızda hiçbir eklentiye ihtiyaç duymadan, Internet üzerinden oynayabileceğiniz, konusunu mitolojiden alan, strateji ağırlıklı çevrimiçi bir oyundur. Ülkenizi ekonomik ve askeri yönlerden geliştirerek düşmanlarınıza karşı başarılı olmalısınız. Ancak oyunda önemli bir etken vardır ki o da Müttefiklerinizdir. Sadece oyun oynamanın yanında diğer oyuncularla iyi ilişkiler kurarak rakip oyunculara direnmelisiniz. Başarılı olmanın tek kuralı budur.
Müttefik nedir? Img2
Siteye önce üye olup sonra da giriş yaptığınızda, yepyeni kavramlarla tanışacaksınız : sefer, tarım, inşa, keşif, savaş, klan, yardım, endüstri, demirci, kalyon, mangonel, fighter, zeplin... Seslerinizi duyar gibi oldum , hemen pes etmeyin ; çünkü size bu yeni kavramlara ışık tutacak, sizi yönlendirecek "rehber" bölümümüz var. Ayrıca; "rehber" bölümüne göz attığınızda, oyunun tamamen matematiksel oranlar üzerine kurulduğunun, gerçekten başarılı olmak için tüm imkanları zorlamanız gerektiğinin, var olan taktilerin üzerine sizlerin de farklı taktikler geliştirme zorunluluğunun farkına varacaksınız.
Müttefik, bu tarzdaki oyunlar gibi statik değil dinamiktir; yani çok fazla fonksiyon ve oranlarla karşı karşıya kalacaksınız ve bu yüzden, oyunu anlamak ve öğrenmek için oyuna ilgi gösterip düşünsel sınırlarımızı zorlamalıyız. Oyunda çevrimdışı olsanız bile "seferler" geleceği için oyun, sizi bilgisayara bağlamaz; yani iki günde bir oyuna girerek bile oyunun sonunda birinci olabilirsiniz. Hepinizi gerçek birer oyuncu olmaya davet ediyoruz.

Müttefik nedir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PK nedir?
» LaK Nedir?
» ss nedir???
» +5 / +10 Nedir
» Pet nedir arkadaslar ?