RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Grup Kurmak Yönetmek

YazarMesaj
SaDaßaDa

SaDaßaDa

Terazi Mesaj Sayısı : 378
Saygınlık : 2456
Rep Hükmü : 73

Grup Kurmak Yönetmek Empty
MesajKonu: Grup Kurmak Yönetmek   Grup Kurmak Yönetmek Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 8:06 pm

Bir grup kurmadan evvel aklınızda ücünda tutmanız gerekenler
Grup ismi sadece harf ile sayılar içerebilir. Eğer bir gruba dahilseniz grup kuramaz ve yeni bir tanesine davet edilemezsiniz. Bir grup en fazla 8 kişi bulundurabilir.

Kontroller veya sohbet penceresinden yeni gruplar kurabilirsiniz.

Grup Kur (Alt T) tuşlarına basarak Kontroller Penceresine ulaşabilir grubu yaratabilirsiniz
Grup Kurmak Yönetmek Img_party01
Grubunuza oyuncular davet edin Kontroller penceresinde ki uygun düğmeye bastığınız takdirde oyuncuları grubunuza davet edebilirsiniz.
Grup Kurmak Yönetmek Img_party02
Grubu yönet Grup yönetimi kontroller penceresinde mevcuttur ve sadece grubun lideri bu ayarlara erişebilir.
Grup Kurmak Yönetmek Img_party03
Bir karakter seçtikten sonra;

1. Bir karaktere davet yollamak için Davet'e basın. Hiçbir oyuncu şeçmediyseniz bir yazım penceresi açılacaktır. O pencereye davet etmek istediğiniz oyuncunun ismi girmeniz yeterli olacaktır.

2. Eğer gruptan at'a tıklarsanız oyuncu gruptan kovulmuş olur. Hiçbir oyuncu şeçmediyseniz bir yazım penceresi açılacaktır. O pencereye atmak istediğiniz oyuncunun ismi girmeniz yeterli olacaktır.

3. Seçilmiş oyuncuya grubun liderliğini devir etmek için liderliği devir et'e basmanız gerekir. Hiçbir oyuncu şeçmediyseniz bir yazım penceresi açılacaktır. O pencereye atmak istediğiniz oyuncunun ismi girmeniz yeterli olacaktır.

4. Bir grubu grup dağıtma dügmesine basarak dağıtabilirsiniz.

5. Toplayan alır, Rastgele ve Sırayla mevcut ganimet toplama çeşitleridir. Bu ayarları değiştirdiğiniz zaman grubun diğer üyeleri haberdar olacaktır.
Grup kurmak için sohbet penceresini kullanın Grubunuzu ayrıca aşağıda bulunan komutaları kullanarakta yönetebilirsiniz.

Grubunuzu yönetmek için Sohbet Komutları

Grup Kur /pcreate partyname

Oyuncu davet et /pinvite playername

Gruptan bir üye at /pkick playername

Grup dağıt /pdestroy

Grup liderliğini devir et /ppromote playername

Grubu terk et /pleave

Rastegele ganimet dağıtımı /pdestroy

Toplayan alır
/pshare each

Grup Kurmak Yönetmek
1 sayfadaki 1 sayfası