RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D

4 posters
YazarMesaj
cesim25

cesim25

Kova Mesaj Sayısı : 104
Saygınlık : 850
Rep Hükmü : 55

Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D Empty
MesajKonu: Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D   Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 11:22 pm

Bu özel gün için gPotato Takımı sizlere yeni bir etkinlik sunar, bugün itibariyle bir sonra ki bakıma kadar Rappelz canavarlarında bu eşyaları toplayabileceksiniz:

-Kırmızı Gül – Etki : 150 HP iade eder. Tekrar kullanım süresi : 10 saniye
-Sakinleştirici Ot – Etki : 250 HP iade eder. Tekrar kullanım süresi : 15 saniye
-Gök Orkidesi – Etki : 300HP/MP iade eder. Tekrar kullanım süresi : 20 saniye
-Parlak Zambak – Etki : 400HP/MP iade eder. Tekrar kullanım süresi : 25 saniye
-Yüce İpomea – Etki : 500HP/MP iade eder. Tekrar kullanım süresi : 30 saniye

Bu eşyaların kullanım süresi 7 gündür.

Bu eşyalar günlük hayatınızda canavarlara karşı verdiğiniz mücadelenin birazda olsa yükünü hafifletecektir. Ama sadece bununla kalmıyorlar ayrıca onları birleştirerek Sevgiler Günü Hediyesi elde edebilirsiniz. Bu kutu rastgele bu eşyalardan bir tanesini içerebilir :

-Küçük Aşk Yüzüğü – Etki : HP/MP Max + 100, Zindelik +30
-Nişan Yüzüğü – Etki : HP/MP Max + 100, Çeviklik +30
-Alyans – Etki : HP/MP Max + 500, Güç/Zindelik/Çeviklik/Zekâ/Bilgelik/Şans +30
-Gül Demeti – Etki : Enerji rejenerasyonunu 20% artıran bir iksir içerir
-Leylak Demeti – Etki : Enerji rejenerasyonunu 20% artıran bir iksir içerir
-Rupi Çantası – Etki : Küçük bir miktar rupi içeren bir çanta

Bu eşyaların kullanım süresi 14 gündür.
gymboy95

gymboy95

Saygınlık : 2325
Rep Hükmü : -6

MesajKonu: Geri: Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D   Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 12:01 am

xD güzel paylaşım
demirege41

demirege41

Boğa Mesaj Sayısı : 386
Saygınlık : 4050
Rep Hükmü : 73

MesajKonu: Geri: Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D   Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 12:28 am

Vayyyy=)
milanber

Başak Mesaj Sayısı : 31
Saygınlık : 166
Rep Hükmü : 2

MesajKonu: Geri: Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D   Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 1:05 am

Cesim kardeş teşekkür ederiz gerçekten tam sevgililer gününe özel bir çalışma:D
Hangi bçlgelerden ne kadar ve hangi böceklerden ne düşer diye bir istibarat çalışması varmı?

Şimdiden teşekkürler ...
cesim25

cesim25

MesajKonu: Geri: Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D   Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 3:09 pm

Belli bir mob yok... yılbaşı animasyonu gibi buda... herhangi bir mob dan düşebilir lvl i fark etmez
Çiçekler düşerken 1 er tane düşüyor...
Birleştirmeye gelince "Ama sadece bununla kalmıyorlar ayrıca onları birleştirerek Sevgiler Günü Hediyesi elde edebilirsiniz. Bu kutu rastgele bu eşyalardan bir tanesini içerebilir" böyle bir açıklama yapmış... Herhalde bütün çiçeklerden 1 er tane lazım ....

En iyisi tabi alyans Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D 603412 hükümdarlık tan daha iyi Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D 4286)
milanber

Başak Mesaj Sayısı : 31
Saygınlık : 166
Rep Hükmü : 2

MesajKonu: Geri: Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D   Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 4:04 pm

Dun gece epey bir uğraştım ama sadece bir tane çiçek düştü. Tabi çikolata ve bir şey daha düştü ama onu hatırlamıyorum. Bakalım artık yüzüğümüz olabilecek mi:D
cesim25

cesim25

MesajKonu: Geri: Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D   Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 7:08 pm

ben şu anda oynuyorum Lich le Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D 603412 ve baya çiçek falan düştü ...
Bir şeyi fark ettim sziden yüksek lvl li mob keserseniz düşme olasılığı 1/5 gibi
ama düşük lvl mob keserseniz ... valla ban 3 lvl dusuk mob larda kasıldım 30-35 tane kestim 1 tane düştü .. artık oranını bilmiyorum Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D 603412
3 tane kutu yaptım hepsinde rupi çıktı 100, 1000 ve 90 rupi Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D 603412 Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D 603412:D acayip zengin oldum Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D 603412
cesim25

cesim25

MesajKonu: Geri: Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D   Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 7:11 pm

dc yemiştim lm deydim .. bir gireyim dedim Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D 603412 ben kasmaya... özlemişim ya Lich imi Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D 603412
gymboy95

gymboy95

Saygınlık : 2325
Rep Hükmü : -6

MesajKonu: Geri: Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D   Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 11:59 pm

ban sadece 1 tane cicek düştü ya!

Yeni patch imiz hayırlı olsun !!! :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Güncelleme notu
» Yeni pet
» İki Yeni PeT Geliyor.
» Yeni Char
» Yeni animasyon -Bingo