RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İstekler Buraya!!

3 posters
YazarMesaj
demirege41

demirege41

Boğa Mesaj Sayısı : 386
Saygınlık : 4050
Rep Hükmü : 73

İstekler Buraya!! Empty
MesajKonu: İstekler Buraya!!   İstekler Buraya!! Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 2:48 am

Başlıyorum;
1.Epic 6da Gelecek Unicornlar Normal Binek Olarakta Satılsın!10k 1 Saat?Oda Olmadı Saklıda +50 Kullanabilen Özelliği Olup 1 Aylık 1mye Satılsın?
2.Rappelzde Örneğin Ç.Adaasındaki Kentalara Kerata Diyenler 1 Yazsın!Diyorlar Bence Çok Saçma Boşa Lag Yapıyolar Onlar 1 Saat Fısıldama Cezası Alsın!
3.Cehennemdede Banka Olsun!
4.Artık Gmler Hafta Sonuda Online Olsun!
Ve 5.Gmler Reqdevile Angel Vermiş Ayrımcılık Yapmayıp Bizede Versinler! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

İstekler Buraya!! Empty
MesajKonu: Geri: İstekler Buraya!!   İstekler Buraya!! Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 6:08 am

bu oyunun ayrımcılığı bitmez arkadaş...

bu oyunda para yatıranlar yükseliyor...
https://rappelz.yetkin-forum.com
cesim25

cesim25

Kova Mesaj Sayısı : 104
Saygınlık : 850
Rep Hükmü : 55

İstekler Buraya!! Empty
MesajKonu: Geri: İstekler Buraya!!   İstekler Buraya!! Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 6:38 pm

ooo ... o senin isteklerin ... benim isteklerimde var İstekler Buraya!! 603412... oyundaki herkez farklı bişey ister .. o yuzden onemli olan gm lerin veya oyun kurucuların ne istedikleri ... oyuncu isitegi ne zaman olur dersen .. ne zaman ki buyuk bir kitle gp ye mesaj gonderir.. eğer mantıklıysa ve gp nin işine gelirse yapar .. yoksa rüyanda bile goremezsin.. İstekler Buraya!! 603412 pirat

İstekler Buraya!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» resimleri buraya atalım