RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

en büyük gezegenler hangileri

3 posters
YazarMesaj
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

en büyük gezegenler hangileri Empty
MesajKonu: en büyük gezegenler hangileri   en büyük gezegenler hangileri Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 12:06 am

oyuna ilkbaşladığında patır patır almıştım gezegenler....

tü binalar24-27 olduktan sonra gezegenler bariz şekilde dolmaya başladı...

ondan sonra büyük gezegenlerin nerde olduğunu araştırmaya başladım..ve araştırmalarım sonunda keşfettim ki;

1. 2. 3. sıradakiler küçük oluyor genelde...rip basma dışında hiçbir işinize yaramaz...

en büyük gezegen 4. sırada...bi küçüğü 5...sıra büyüdükçe gezegenlerin boyları da küçülüyor...

ard arda güneş sistemlerinde 4. sıradaki gezgenleri toplayın...

hatta,ana gezegene dahi fazla yatırım yapmayın...

3 ayda dolar gezegenleriniz...

4. sıradakinleri alın..tüm gezegenlerini 3oo den büyük olur en büyük gezegenler hangileri 351755
https://rappelz.yetkin-forum.com
cesim25

cesim25

Kova Mesaj Sayısı : 104
Saygınlık : 850
Rep Hükmü : 55

MesajKonu: Geri: en büyük gezegenler hangileri   en büyük gezegenler hangileri Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 2:58 am

oooo ogame en büyük gezegenler hangileri 603412:D ankarada yurt ta kaç 4 gun 3 gece uyumadıgım hatılıyorum ve bu benim ogame için fedakarlık rekoruydu en büyük gezegenler hangileri 603412 laptop o kadar ısınmıştı ki .. artık kendi kendine kapanıp açılıyordu... D:D:D 500.000 puana kadar geldim serverde ki 3 cu sıradaki klana aldılar... çok zengindim gerçi 5m paunlık adamlar da vardı ama kendimden gurur duyordum en büyük gezegenler hangileri 603412
yaklasık 1.5 sene oynadım o oyunu sıcrama gecidi mi ne ole bişey vardı onu yapmama az kalmıstı... 2 tanede Ölüm yıldızı vardı ... yan galakside 250k puanlık adamın filosunu patlattıktan sonra ay olustu ... en büyük gezegenler hangileri 603412 tekrar bu sefer 2 yıldıı gonderdim ...paramparca .. en büyük gezegenler hangileri 603412:D:D
adama 80k puana dustu .. sonra bana mesaj attı dalma diye oyunu bırakcam yoksa.. en büyük gezegenler hangileri 603412 bende yardım ettim az buz ç.aktırmadan en büyük gezegenler hangileri 603412... tabi sonra bu içinde kalmıs .... sewrverin 14 cu sıradaki adamı cagırmıs en büyük gezegenler hangileri 603412 5 tane gezegenime 5 er kez saldırdı en büyük gezegenler hangileri 603412 ve puan 75 k ya dustu en büyük gezegenler hangileri 603412 ondan sonra ne actım nede baktım en büyük gezegenler hangileri 603412 saydıra saydıraaa kapadım ben o oyunu en büyük gezegenler hangileri 603412:D
2-3 gun kafayı yemiş halde geziniyordum ortalıkta en büyük gezegenler hangileri 603412 herkezle kavga ediyorum nerdeyse ...
sonra dusundum ki iyi ki bırakmısım ...
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

MesajKonu: Geri: en büyük gezegenler hangileri   en büyük gezegenler hangileri Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 6:04 am

filoculuk...

hiç sevmem...kademe yabıcan gardeşlik kademe...

kame yaptıktan sonra filo kolay,ama filo yaptıktan sonra kademe çok sıkar zorlar...

ay çıkıncaya jadar,binalar 3o oluncaya kadar,aya 5oo plazma dikinceye kadar kademe...

öylece rahat oynarsınız...

çok severdim böyle kademe için hesaplar,projeler yapmayı...

sonra ikariamda buldum bunu..en yakın zevki veren o oyun oldu...

sonra cabal ın kombo ve savaş sistemi...

bide bu forum...bide geçmişteki sitelerim... işte ben internet hayatımda bu 6 şeyden zevk aldım sadece..gerisi vakit kaybı..

gerçi zamanında klansavaşları da sarmıştı bi ara..
https://rappelz.yetkin-forum.com
gymboy95

gymboy95

Saygınlık : 2325
Rep Hükmü : -6

MesajKonu: Geri: en büyük gezegenler hangileri   en büyük gezegenler hangileri Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 4:59 am

filoculuk seviilmezmi ya!!

en büyük gezegenler hangileri
1 sayfadaki 1 sayfası