RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yilbasi Senligi

YazarMesaj
JaCKaL

JaCKaL

Başak Mesaj Sayısı : 123
Saygınlık : 1780
Rep Hükmü : 32

Yilbasi Senligi Empty
MesajKonu: Yilbasi Senligi   Yilbasi Senligi Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 3:29 am

Yilbasi Senligi 25_0
Laksi üzerindeki bir buluttan M?s?r Çar??s?n? izleyen Xyriantos’la Raxiyaan’?n konu?malar?na davetsiz bir kulak misafir oldu. GM’leri her ta??n alt?nda arayan mucit H?d?r, göklere de el att? ve bin bir çaba ve deneme sonucunda Rappelz’in bugüne kadar görmü? oldu?u en uzun merdiveni GM’lerin bulutunun alt?na saplad?ktan sonra beklemedi?i bir sohbete tan?kl?k etti.
Raxiyaan : Üstad, y?lba?? yakla??yor… Yok mu bizim macerac?lara güzel haberler?
Xyriantos: Sence yeterince uslu duruyorlar m?? PK server?nda GM a?abey beni öldürdü, yok GM abi CP’leri söylendi?i gibi ç?kmad?… ne diyorsun meslekta??
Raxiyaan: Daha genç bunlar, sende PK olsan sinirlenmez misin?
Xyriantos: Sinirlenmek ba?ka, GM’e e-posta at?p PK konusunda demagoji yapmak ba?ka. Peki ya e-posta at?n dedi?imiz halde, Dünya Sohbet kanal?ndan seslenenlere ne demeli?
Raxiyaan: Gerçekten hakl?s?n, onlar beni de rahats?z ediyor ama anla i?te, kapt?rm??lar kendilerini Rappelz tutkusuna.. kö?eye s?k??madan oyundan ç?k?p eposta atmak istemiyorlar.
Xyriantos : Ya ahlaks?zca konu?anlar ? Ben derim hepsine birer çuval kömür hediye edip bu konuyu kapatal?m.
Raxiyaan: Aman sak?n! Benim kullan?c? hesab?m?n günah? ne? Yilbasi Senligi 4286)
Xyriantos: Sakin ol arkada??m, i?in ?akas?nday?m, bildi?in gibi Facebook event’i ba?lad?. Facebook sayfas?nda her an promo kodlar belirebilir, ayr?ca herkesi f?r?n ba??na yollayacak bir yar??mam?z var.
Raxiyaan: Hadi can?m?!
Xyriantos: Cidden, hatta ?air ruhunu konu?turabilece?in bir yar??ma daha var. Ve daha fazlas?…
Raxiyaan : ??? … Birini duydum galiba!
H?d?r : Aaaaaaaahhhhhhhhhhh
Xyriantos : Bir ku? geçti galiba …

Yemek yar??mas?

Y?lba?? yeme?i, mutfak hünerlerinizi göstermek ve yarat?c? denemeler yapma aç?s?ndan en iyi f?rsatlardan biri. gPotato Tak?m?, sizlere yeni bir etkinlikle maharetlerinizi gösterme f?rsat? tan?yor. Y?lba?? yeme?i yar??mas? ile 10-23 Aral?k aras? f?r?nlar?n?z ?s?nacak!
GM Xyriantos’un ?ahin-Adam ?eklinde çörek yapma giri?imi ve Raxiyaan’?n çikolatal? Sentor Pastas? yapma giri?imi facia ile sonuçland? ve mutfaktan temelli ban ald?lar. Mutfaktaki yarat?c?l?klar?n? kan?tlamalar? ko?ulu ile kendilerine vaat edilen hediyeler ise geri al?n?p, aran?zdan ç?kacak en iyi a?ç?lar? ödüllendirmek için y?lba?? a?ac?n?n alt?na kondu.
Yar??ma ve ödülleri ile ilgili bilgiler a?a??da. Gösterin maharetinizi!

• 1nci : 1 Rudolf Burnu, 5 Koruma Tozu, 3 Evcille?tirme Kalkan?, 1 Yeniden Do?ü? Par?ömeni
  • 2nci: 1 Rudolf Burnu, 4 Koruma Tozu, 2 Evcille?tirme Kalkan?, 10 Enerji Tasarrufçusu
  • 3ncü: 1 Rudolf Burnu, 3 Koruma Tozu, 1 Evcille?tirme Kalkan?, 10 Enerji Tasarrufçusu

Yar??man?n kurallar? :

Tema :
Rappelz ve Y?lba?? Yemek Yar??mas?

Geli?imi :
10 Aral?k’tan 23 Aral?k TS? 23:59’a kadar bizlere Rappelz temas? ile haz?rlad???n?z mutfak ?aheserinizin resmini gönderebilirisiniz. Bu yar??mada, tek s?n?r yarat?c?l???n?z. ?ster Yeti dekorasyonlu bir pasta, ister Serber olarak düzenlenmi? bir salata, yeter ki Rappelz ve Y?lba?? temas?na sad?k kal?n.
Yar??maya kat?lmak için haz?rlad???n?z yeme?in foto?raf?n? rappelz-tr@gpotato.eu adresine [Rappelz Yemek Yar??mas?] ba?l??? alt?nda; gPotato ID, karakter ad?, server ad? bilgilerini de belirterek iletin. Dilerseniz a?a??da bulunan ba?vuru formunu da kullanabilirsiniz.
Hesap ba??na sadece bir kat?l?m kabul edilecektir, birden fazla yemek resmi içeren e-postalar do?rudan diskalifiye olacakt?r.

**Lütfen haz?rlam?? oldu?unuz yemekte, bunun rappelz tr için haz?rlanm?? oldu?unu gösteren bir i?aret bulunmas?na dikkat ediniz.

**Lütfen resimlerinizde Photoshop gibi resim düzenleme programlar? kullanmay?n?z. Bu tür resimler do?rudan diskalifiye olacakt?r.

Ödül da??t?m?:
2010 y?l?n?n ilk günlerinde, kazanan yemeklerin aç?kland??? hafta içerisinde ödüllerin teslimi gerçekle?tirilecektir.
F?r?nlar?n?z?n ba??na !

Örnek Resimler;

Yilbasi Senligi Dragoncake

Pembe ejderhal? pasta

Yilbasi Senligi Yeticake

Yeti dekorasyonlu kek

[url=mailto://rappelz-tr@gpotato.eu?subject=[RAPPELZ Yemek Yar??mas?]&body=Yar??maya kat?lmak için sizle sundu?um ?iir: gPotato ID: Karekter ismi: Server:]BA?VURU FORMU[/url]

?iir Yar??mas?

« Ocakta tarç?nl? Salep, Evin kap?s?nda rüzgâr,
Gri bulutlarda kar,
Çalar kap?lar? hep,

Bu keyifli so?uk ?enlik,
Misafir olur ?airlik.»

Bu bir kaç sat?r sizlere 8 ile 23 Aral?k aras?nda gerçekle?ecek yar??ma hakk?nda iyi bir fikir vermi?tir elbet. Aran?zdan hangi macerac? en güzel k?? kafiyelerini kaleme alabilecek? ?air olmayan GM’lerinizin böyle bir iddias? yok.
?ster Deniz K?z? ?ark?lar? tutkunu olun, ister Ork’lar?n sava? konu?malar?n?n tutkunu, sizleri en iyi ?iirlerinizi, güftelerinizi bizlere yollamaya davet ediyoruz.

Yar??ma ve ödülleri

• 1nci : 1 Rudolf Burnu, 5 Koruma Tozu, 3 Evcille?tirme Kalkan?, 1 Yeniden Do?u? Par?ömeni
  • 2nci: 1 Rudolf Burnu, 4 Koruma Tozu, 2 Evcille?tirme Kalkan?, 10 Enerji Tasarrufçusu
  • 3ncü: 1 Rudolf Burnu, 3 Koruma Tozu, 1 Evcille?tirme Kalkan?, 10 Enerji Tasarrufçusu

Yar??man?n kurallar? :

Tema :
Yar??man?n temas? k?? (sene sonu ?enlikleri) ve Rappelz

Geli?imi :
10 Aral?k’tan 23 Aral?k TS? 23:59’a kadar bizlere Rappelz temal? ?iir ve güftelerinizi gönderebilirsiniz. Seçmi? oldu?unuz kafiye örgüsüne sad?k kalmal?s?n?z ve yaz?m hatas? olmamas?na özen göstermelisiniz.
rappelz-tr@gpotato.eu adresine [Rappelz ?iir Yar??mas?] ba?l??? alt?nda kat?l?m?n?z? gerçekle?tirebilirsiniz. E-posta’n?z?n içermesi gereken bilgiler; gPotato ID, karakter ad?, server ad?. Dilerseniz, a?a??da bulunan ba?vuru formunu da kullanabilirsiniz.
Hesap ba??na sadece bir kat?l?m kabul edilecektir, birden fazla beste içeren e-postalar do?rudan diskalifiye olacakt?r.

Ödül da??t?m?:
2010 y?l?n?n ilk günlerinde, kazanan ?iirlerin aç?kland??? hafta içerisinde ödüllerin teslimi gerçekle?tirilecektir.
?lham perinizi kaç?rmay?n, hemen ?iirinizi kaleme al?n, yollay?n!

[url=mailto://rappelz-tr@gpotato.eu?subject=[RAPPELZ ?iir Yar??mas?]&body=Yar??maya kat?lmak için sizle sundu?um ?iir: gPotato ID: Karekter ismi: Server:]BA?VURU FORMU[/url]

Hediye Da??t?m?

Ortaklar?m?z ve Facebook Sayfam?z arac?l???yla bu ay boyunca de?i?ik hediyeler promo kod olarak da??t?lacak. Gecikmeden Rappelz Facebook sayfam?z?n hayranlar? aras?na kat?l?n?z.

Y?lba? ?enlikleri (22/12/09 - 05/01/10)
22 Aral?k 2009 bak?m?yla birlikte yeni bir oyun içi animasyonu i?lenecek. Birçok yeni e?ya yeni birle?imler ve yeni ödülleri beraberinde getirecek. 22 Aral?k’a kadar animasyonun s?rr? bizlerde sakl?, 22’sinde Patch Notuna bakarak ayr?nt?lar? ke?fedebilirsiniz. Yilbasi Senligi 4286

Y?lba?? Hediyeniz (31/12/09 - 01/01/10)
Hmm ... Sürpriz hediyeler yolda.

Umar?z Y?lba?? ?enlikleri program?n? be?enmi?sinizdir.

Herkese iyi oyunlar ve bol ?anslar.
gPotato Tak?m?

Yilbasi Senligi
1 sayfadaki 1 sayfası