RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Suikastçi Ve GölgeAvcısı Skillleri

4 posters
YazarMesaj
Bahoz

Saygınlık : 38
Rep Hükmü : 2

Suikastçi Ve GölgeAvcısı Skillleri Empty
MesajKonu: Suikastçi Ve GölgeAvcısı Skillleri   Suikastçi Ve GölgeAvcısı Skillleri Icon_minitimeCuma Ekim 30, 2009 5:33 am

suikastçi;
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Buldugum Kadarıyla gölge Avcısı;
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sukiastçi Skil acıklama:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sıyırma Ustalığı:Pasiftir % oranında Atlatma Verir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Unutma:10 Dakika Boyunca % oranında Tehdit Seviyenizi Azaltır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Katil Silahlarının Ustası:Pasiftir kılıç ve hançer kullanıldığında Atak Hızı Ve Atağınızı Arttırır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Zırh Eksperi:Pasiftir Zırh Giydiğinizde Defansınızı Arttırır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Kundaklı Yay Ustalığı:Pasiftir Kundaklı Yay Kullanıldığında Atak Ve Atak Hızı Arttırır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Keskin Vuruş:Yakın Döğüş Atağıdır Belirli bir hasara tabi tutar.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Çift vuruş:Kundaklı Yay Atağı Hedefe 2 ok fırlatır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]konsantrasyon:Oto Kutsamadır 10 Dakika Boyunca İsabeti Arttırır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Üçüz Saldırı:Yakın Döğüş atağı Ard Arda 3 Vuruş Yapar.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Delici Oklar:Kundaklı yay Atağı Hedefte Hasara yol Açar ve Geri İttirir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]hızlanmış Ritim:Oto-kutsama 5 dakika boyunca hızı arttırır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Kanlı Bıçak:Yakın döğüş atağı Hasara yol açar ve hasarın %20sini hpye çevirir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]deşen oklar:Hedefte hasara yol açar ve 13 saniye boyunca 2 saniyedebir hasara yol açar.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Çift Silah eksperi:Çift el hançer veya kılıç kullanmanızı sağlar.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Uyutan toz:Hedefi Bir süre Uykuya sokar.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Kundaklı yay eksperi:Pasiftir Kundaklı yay kullandığınızda % oranında atak hızı verir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Üstün sıyırma:20 saniye boyunca atlamayı arttır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Kafatası kıran:Hedefte hasara yol açar ve 15 saniye boyunca korku etkisine alır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Katil öfkesi:iki kez ard arda saldırı yapma şansını arttırır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Kritik oklar:Hedefin Zayıf noktasına 3 ok fırlatır ve geri ittirir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Çift öfke: İki kez ard arda atak gerçekleştirme şansını arttırır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Avcı öfkesi:Çift ok fırlatma şnsını arttırır.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Vampir oku:20 saniye boyunca hasarı %oranında mpye çevirir.

ALINTIDIR

En son Bahoz tarafından C.tesi Ekim 31, 2009 4:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

MesajKonu: Geri: Suikastçi Ve GölgeAvcısı Skillleri   Suikastçi Ve GölgeAvcısı Skillleri Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 4:23 am

güzel...

alıntı mı sen mi yazdın?
https://rappelz.yetkin-forum.com
SaDaßaDa

SaDaßaDa

Terazi Mesaj Sayısı : 378
Saygınlık : 2456
Rep Hükmü : 73

MesajKonu: Geri: Suikastçi Ve GölgeAvcısı Skillleri   Suikastçi Ve GölgeAvcısı Skillleri Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 5:45 am

çok güzel bilgiler
JaCKaL

JaCKaL

Başak Mesaj Sayısı : 123
Saygınlık : 1780
Rep Hükmü : 32

MesajKonu: Geri: Suikastçi Ve GölgeAvcısı Skillleri   Suikastçi Ve GölgeAvcısı Skillleri Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 3:07 am

vaybee aynisi bende var cunku ama bende tek eksik golge avcisi ben bir suikastci oldugum icin yakinda bende suikastci ile katil leri paylascam

Suikastçi Ve GölgeAvcısı Skillleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» suikastçi pvp yapılandırma rehberi
» suikastçi asura rehperi !!
» suikastçi pvp yapılandırma rehberi
» asurada suikastci olucam ama yapamadım