RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

En İyi Rappelz Fan Sitesini Yap ! Hediyeyi Kap!

2 posters
YazarMesaj
Canxxx

Canxxx

Başak Mesaj Sayısı : 83
Saygınlık : 108
Rep Hükmü : 2

En İyi Rappelz Fan Sitesini Yap ! Hediyeyi Kap! Empty
MesajKonu: En İyi Rappelz Fan Sitesini Yap ! Hediyeyi Kap!   En İyi Rappelz Fan Sitesini Yap ! Hediyeyi Kap! Icon_minitimeSalı Ekim 06, 2009 9:40 pm

LEVEL ve gPotato Europer i?birli?iyle haz?rlanan bir yar??ma ile kar??n?zday?z : Rappelz Fan Sitesi Yar??mas?.Bakal?m en iyi Rappelz fan sitesini kim yapacak? Yetenkli oyuncu arkada?lar? bekliyoruz!

Kurallar

- Ba?vurular 15 Ekim ile 15 Kas?m aras?nda , www.level.com.tr ve http://tr.rappelz.gpotato.eu adreslerinden yap?lacak.
-Ba?vurunuz yapt?ktan sonra , 15 Kas?m'a kadar rappelz-tr@gpotato.eu adresine sitenizin URL'sini ve ne kadar iddial? oldu?unuzla ilgili k?sa bir yaz? yollaman?z gerekiyor.
-1 Aral?k'ta yapaca??m?z duyuru ile kazananlar? aç?klayaca??z.Yar??ma sonucunda ilk üçte yer alan tasar?mc?lar?n siteleri " En ?yi Rappelz Fan Siteleri " olarak onurland?r?lacak.

Yard?m

Tasar?m kiti , 10 Ekim'den itibaren www.level.com.tr ve http://tr.rappelz.gpotato.eu adreslerinden indirilebilir.Kit'i kullanarak sitenizin temellerini atabilir , en iddial? web sitesini olu?turabilirsiniz.

Not: al?nt? gibi bir?eydir level dergisini ald?m ve online kitapç?k bölümündeki her?eyi kendim yazd?m.

Yar??maya kat?lanlara bol san? , iyi olan kazans?n.
SaDaßaDa

SaDaßaDa

Terazi Mesaj Sayısı : 378
Saygınlık : 2456
Rep Hükmü : 73

En İyi Rappelz Fan Sitesini Yap ! Hediyeyi Kap! Empty
MesajKonu: Geri: En İyi Rappelz Fan Sitesini Yap ! Hediyeyi Kap!   En İyi Rappelz Fan Sitesini Yap ! Hediyeyi Kap! Icon_minitimeC.tesi Ekim 10, 2009 2:04 am

bizim sitenini adınıda vereelim belki biz oluruz belli mi olur

En İyi Rappelz Fan Sitesini Yap ! Hediyeyi Kap!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rappelz 1.4.455 BOT ! ! !
» rappelz epin
» Rappelz Clan
» Rappelz TanıTım..(uu)
» rappelz yardımı