RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Capcom şov yapıyor

2 posters
YazarMesaj
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

Capcom şov yapıyor Empty
MesajKonu: Capcom şov yapıyor   Capcom şov yapıyor Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 9:34 pm

. Oyunlara ait ekran görüntüleri ve videolar

]Capcom şov yapıyor 127_17900015 ost Planet 2, Capcom tarafından Xbox 360 için özel olarak yapılıyor. LP2'nin çıkış tarihi henüz kesin belli değil.

Oyun için yayımlanan ekran görüntülerine ve videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Capcom şov yapıyor 17850009

Capcom tarafından hazırlanan, Dead Rising 2'nin, PS3, PC ve Xbox 360 için, 2009 içerisinde henüz kesin belli olmayan bir zamanda çıkması bekleniyor. Oyun için yayımlanan ekran görüntüleri ve videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Capcom şov yapıyor 16650009

Dark Void; Capcom dağıtımında, Airtight Games yapımında, PC, Xbox 360 ve PS3 için hazırlanıyor. Oyunun 25 Ağustos 2009'da piyasalarda olması bekleniyor. Oyun için yayımlanan ekran görüntülerine ve videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Capcom şov yapıyor 670002

Capcom, XBLA ve PSN için, Marvel Vs Capcom 2 HD'yi resmen duyurmuş bulunuyor. Henüz fiyatı kesin belli olmayan oyun için ekran görüntüleri ve bir adet video yayımlanmış bulunuyor. Medya dosyalarına buradan ulaşabilirsiniz. MVSC'nin bu yaz çıkması bekleniyor.

Capcom şov yapıyor 14340013

Bionic Commando; Capcom tarafından, PS3, Xbox 360 ve PC için yapılıyor. Oyun PS3 ve Xbox 360'a, 19 Mayıs 2009'da çıkacakken, PC için 3. çeyrek 2009'da piyasalarda olacak. Oyun için yayımlanan yeni videoya buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca, oyun için yayımlanan yeni video ve ekran görüntülerine de buradan ulaşabilirsiniz.
https://rappelz.yetkin-forum.com
erdall07

erdall07

Terazi Mesaj Sayısı : 211
Saygınlık : 2002
Rep Hükmü : 12

Capcom şov yapıyor Empty
MesajKonu: Geri: Capcom şov yapıyor   Capcom şov yapıyor Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 2:13 am

ilk resim mnyq bisi

Capcom şov yapıyor
1 sayfadaki 1 sayfası