RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

King Kong

YazarMesaj
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

King Kong Empty
MesajKonu: King Kong   King Kong Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 7:31 pm

King Kong(PSP) İnceleme:
Oyuna başlangıçta “pek de güzel olmaz” diye yaklaşarak açtım.Menüsü çok hoştu.Oyuna başlarkenki video fazla güzel sayılmazdı fazla karanlık görünüyordu.Oyuna başladım.Oyuna kendi gözümüz ile bakıyoruz.Bu çok hoştu bu arada kontrolleri Medal of Honor gibi Kare-üçgen-x-yuvarlak üzerinden yapılıyordu.Bu nedenle de oyuna çabuk ısındığımı söyleyebilirim.Oyunun atmosferi çok karanlık.Ayrıca çok koştuğunda yada yürüdüğünde nefes alıp verme sesleri de hoş olmuş ama adamda duraksama falan yok.Mesela GTA da adam yorulunca durur ama bu oyunda bir türlü durmadı.Grafikleri ise güzel sayılabilir.Ama bazı grafik hataları var elbette.Mesela kayaların yanına gelinde beyaz çizgilerin oluşması falan.Denizin görüntüsü ve sesleri çok iyi yansıtılmış.Oynayış ise kolay ama adamı direk olarak göremediğin için karmaşık bir hal alabiliyor.Zıplama varmı yoksa ben mi bulamadım anlamadım.Ama oyunun başı sizi yanıltmasın.Oyun devamında Resident Evil tadında devam ediyor.Ama tabi o tadı alamıyorsunuz.Oyunu yüklediğimden itibaren incelemeye başladım o nedenle sonraki bölümler hakkında bir şey diyemeyeceğim.Oyunda küçük yaratıklar bizlere saldırıyor.King Kong u başlarda hiç göremedim.
King Kong Img_show.asp
Oyunda çeşitli yaratıklar bizleri bekliyor olacak.Dinazordan minik yaratıklara kadar her canavar bizi öldürmek için hazırda bekliyor.

İPUÇLARI:
1)Oyunda sakın "R" tuşuna bir kere basıp dirsek vurmayın zarar vermenin aksine size daha da hızlı vuruyorlar(küçük kabuklu yaratıklar sadece diğerlerinde çoğu kez işe yarıyor)
King Kong Peterjacksonskingkong20zn7
Tabi bazı yerlerde kaçmak da gerekebilir...
King Kong 926981_20060106_screen001
Bazen King Kong bizlere yardım da ediyor.
King Kong 4299c4d2_kingkong12
Söylediğim gibi atmosfer çok karanlık ve bunu aydınlık bir odada oynadığınızda çok az şey görüyorsunuz.Özellikle mağaralara giriş yaptığınız zaman minik siyah yaratıkları fark edemeyebiliyorsunuz ama seslerden kesinlikle geldiklerini anlayabilirsiniz.
King Kong 1
İyi silahların yanında bazen basit silahlar da kullanmak gerekebilir.

Publisher: Ubisoft

Developer: Ubisoft Montpellier

Category: Action

Release Dates

N Amer - 11/22/2005

Official Game Website

* Also available on: 360
* GBA
* GC
* MB
* NDS
* PC
* PS2
* XB
IGN PUANI:6.9

Benim verdiğim puan:
Grafik:8
Grafikler iyi güzel ama basit hatalar gölgelemiş.Özellikle hızlı hareket eden yaratıklar daha iyi yansıtılabilirdi.
Oynayış:9
Eğer MOH oynayan ve seven biri iseniz rahatlıkla kontrol edebilirsiniz ve hemen ısınabilirsiniz bu oyuna.Ama zıplamanın olmaması bir hayli kötü olmuş.
Sesler:7
Sesler iyi güzel yansıtılmış da çoğu ses birbirine girip hep aynı gibi çıkıyor kendini sürekli tekrarlayan bir "bip" sesi gibi artık duymaktan bıktığınız sesler olabiliyor.
Atmosfer:5
Atmosfer özellikle iyi yansıtılmış ama genelde karanlık bir atmosferin mevcut oluşu oyununun atmosfer kısmının çok kötüye kaymasına yol açıyor.
Benim puanım:7,25
Eğer MOF oynayan biri iseniz asla alışmakta zorlanmazsınız.Ama oyun tabi ki daha ii olabilirdi.

..:aLınTı::..
https://rappelz.yetkin-forum.com

King Kong
1 sayfadaki 1 sayfası