RappeLz OnLine YarDım-DesTek ForuMu
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Sizi üye oLarak aramıza görmek isteriz!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vaktin var olmaktan en çok hoşlandığı yer.

AnasayfaPorTaLLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Coded Arms Contagion

YazarMesaj
KuLLHaK
Admin
Admin
KuLLHaK

Saygınlık : 14048
Rep Hükmü : 134

Coded Arms Contagion Empty
MesajKonu: Coded Arms Contagion   Coded Arms Contagion Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 7:17 pm

Coded Arms Contagion 93307675644za6

--> Arkadaşlar oyunu 4 bölümde inceleyeceğiz. Bunlar ; Grafikler , sesler, Oynanabilirlik , Kalite. Başlayalım.

Grafikler

--> Arkadaşlar oyunun grafikleri çok etkileyici , "Training" bölümünü geçtiğinizde , 2. bölümde gerçekten grafiklere hayran kalacaksınız. PSP'den ancak bu kadarı beklenir.

--> Oyunun silahları artık ilk oyundaki gibi hayal değil , gerçek silahlar. SMG , AK47 , Pistol vb.

--> Bunun dışında yürürken ara sıra bazı yerlere takılabiliyoruz veya asansörde. Küçük buglar meydana gelebiliyor.

--> Arada giren videolar çok iyi.

--> Grafiklere 10 üzerinden 9 puan verebiliriz.

--> Birkaç görüntü verelim: (SS'ler tamamen bana aittir.)
Coded Arms Contagion Snap000qx5
Coded Arms Contagion Snap001tj2
Coded Arms Contagion Snap007al7

Sesler

--> Sesler çok iyi , silah sesleri , telsiz konuşmaları , doğal sesler (mekandan gelen) vb.

--> Özellikle silah sesleri çok iyi , silahı ateşlerken o sesi duyunca , devam etmek istiyorsunuz. Coded Arms Contagion S2

--> Fakat düşmanlarımızın seslerinde ara sıra küçük buglar meydana gelebiliyor.

--> Seslere 10 üzerinden 9 puan verebiliriz.

Oynanabilirlik

--> Oynanabilirlik ilk oyundan beri çok değişmiş , oyuna ayrı bir keyif katmış.

--> "Nişan yardımcısı sistemi" tamamen değişmiş. Artık sadece yakındaki hedeflere , "aşağı" tuşuna basarak otomatik nişan alabiliyoruz.

--> Silahların değişmesi oynanabilirliği arttırmış. Özellikle "Shotgun".

--> Silahlarımızı "Upgrade" etme sitemideğişmiş , puan sistemi ile update edebiliyoruz. Oyun içinde topladığımız 5 puanlarla , silahımızın nişan , doldurma süresi , hasar vb. özelliklerini upgrade edebilirsiniz. Ayrıca hemen son seviyeye almak yok , izin verilen yere kadar. (Yaa Coded Arms Contagion S3)

--> Oyun içinde bazı noktalar var, bu noktalar size oyunu kaydetme , haritaya bakma ve upgrade imkanı verebiliyor. Kısaca "Checkpoint".

--> Kilitli kapıları hackleme sistemi tamamen değişmiş. Bir mini - oyun olmuş. İki bölme var. Solda 6 tane , sağda 6 tane sayı var. Hem solda hem sağda olan sayıyı , sağ bölmede seçerek kapıyı açıyoruz. Tabi süreyle , eğer süre dolarsa düşmanlar sizi bekliyor olacak. Coded Arms Contagion S1

--> Ayrıca düşman taramalı tüfeklerini hackleyip , onlara karşı kullanabiliyoruz.

--> Ayrıca oyuna artık "Multiplayer" modu eklenmiş. Süper! TDM , DM , CTF gibi modlarda "kapışabiliyoruz". Oynanabilirliği oldukça artırmış , monotonluğu kaldırmış. İsteyenler varsa oynayabiliriz.

--> Oynanabilirliği 10 üzerinden 10 verebiliriz.

--> Birkaç görüntü daha: (Görüntüler yine bana ait. Coded Arms Contagion S2)
Coded Arms Contagion Snap004kn8
Coded Arms Contagion Snap005ui4
Coded Arms Contagion Snap009ix2

kalite

--> "KONAMI" desem? Kalite aklınıza gelir , öyle değil mi?

--> İlk oyunun monoton ve hikayeden mahrum olmasının , bu oyuna önyargılı bakılmasını sağladığı için (cümleye bak Coded Arms Contagion S3) kaliteden puan kırabiliriz.

--> Kaliteye 10 üzerinden 8 verebiliriz

--> oyunun toplam notu= 9.0
https://rappelz.yetkin-forum.com

Coded Arms Contagion
1 sayfadaki 1 sayfası